KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073210
nr 1307 3210
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 90x58cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
måndag 17 februari 2020
kl 18:17:28